Pagrindiniai vidinio SEO faktoriai

Puslapio antraštė

Kiekvienas interneto puslapis privalo turėti bent keturis elementus, tai yra: <html> <head> <title>  <body>.Visi duomenys puslapyje yra tartp <html> žymų ir visas pagrindinis tyrinys yra tarp  <body> žymų. Visa informacija apie interneto puslapį yra  <head> žymoje. <title> žyma yra tarp <head> ir </head> žymų. Puslapyje Title žyma aprašoma būtent šioje skiltyje.

Title žyma yra pirmas elementas, kurį paieškos sistemos perskaito, tai yra ypač svarbu Jūsų puslapio reitingavimui, tarp paieškos sistemų. Tai, lyg straipsnio antraštė, kurią Jūs pirmiausia perskaitote, prieš skaitydami bet kokį straipsnį internete. Pagrindiniai puslapio raktažodžiai turėtų būti būtent šioje žymoje, tačiau neturėtų kartotis, daugiau nei du kartus. Nepamirškite, jog Title žyma turėtų būti aiški, žiūrėkite kad ji netaptų sviestas sviestuotas. Stebėkite kaip title žymo atrodo, tarp Jūsų konkurentų, turinčių aukštesnį autoritetą internete.Title žymos ilgis neturėtų būti ilgesnis kaip 95 simboliai.

Puslapio meta žymės

Kaip ir title, meta žymės randamos <head> skiltyje.Meta žymių yra galybė, kokia tai meta žymė nusakoma atributu  ‘rel=’. Pavyzdžiui meta aprašo žymė aprašoma sekančiai: <meta rel=’description’>svetainės aprašas</meta>. Iš SEO pusės šiai dienai ypač svarbi meta žymė yra Meta description, būtent šioje žymoje aprašomi svarbiausi Jūsų svetainės raktažodžiai. Meta description žyma neturėtų būti ilgensė nei 200 simbolių. Kita svarbi žyma yra Meta keywoards, tačiau šiai dienai ji susilaukia vis mažesnio dėmesio. Pagal juos vis dar reitinguojama sistemoje yahoo.com

Vidinė nuorodų struktūra ir canonical žymės

Įsivaizduokite, svetainėje yra 2 puslapiai. Vienas iš jų aukštos kokybės, kitas „normalus“. Tam kad pakelti „normalaus puslapio reitingus, naudokite vidines nuorodas, sujungdami tiesiog „gerus puslapius“ su aukštos kokybės.visa tai atlikite prasmingai, neerzindami vartotojo.Turiu omenyje siekite puslapius pasitelkdami logika, tiesiog darykite svetainę patogią lankytojui.Kitas pavyzdys: tarkime turite 2 puslapius panašia tematika, tačiau vienas iš Jų kokybiškesnis. Tokiu atveju „silpnesniame“ puslapyje naudokite canonical žymą, taip pasakydami Google paieškos sistemai, jog neindeksuotų šio puslapio ir kad jis yra panašus į Jūsų svetainėje esantį stipresnį puslapį. Paprasta!

Paveikslėlių Alt žymos

Paveikslėlio talpinimui, naudojama  <img> HTML žymė.Ši žymė turi kelis svarbius atributus. Pirma src=’’ ir kitas yra alt=’’.Src žymė nurodo, kur yra paveikslėlis, o alt atributas nurodo, kas tame paveikslėlyje pavaizduota.

URL optimizacija

Jūsų puslapio URL yra svarbus, ne tik paieškos sistemoms, bet ir Jūsų svetainės lankytojui.Jame turėtų būti Jūsų pagrindiniai raktažodžiai.Štai kodėl dar ir šiandiena domenai, kurių pavadinime yra raktažodžiai, taip gerai vertinami paieškos sistemų.

URL optimizuoti visada padės mūsų SEO komanda.

301 Persiuntimas

Jei Jūsų svetainė buvo perkelta iš vieno domeno į kitą? Daugeliu atvejų naudinga nauditi 301 redirect senąjame, tam kad išsaugotumėte įdirbį, tokiu atveju, visos užklausos iš senojo domeno, bus persiunčiamos į naująjį Jūsų svetainės adresą.